top of page

DESTEKLER

 • MİMARİ DANIŞMANLIK & İNŞAAT PROJELERİ
  Franchise olmak isteyen adaylarımız için yaptığımız fizibilite araştırmaları ile en doğru lokasyonun tespiti, standart mimari ve mutfak yerleşimi gibi alanlarda destek veriyoruz.
 • HAMMADDE ÜRÜN TEDARİĞİ
  Ürünlerimiz bağlayıcılar veya katkı maddeleri kullanılmadan hazırlanmaktadır. Bu da doyuruculuğunu ve besin değerini arttırmaktadır. Sebzeler ise alanında uzman, marka değeri yüksek tedarikçilerden tedarik edilmektedir. Yapay içeriklere, tatlandırıcılara ve koruyuculara hayır diyoruz.
 • HAMMADDE TEDARİKÇİ ANLAŞMALARI
  Sürekli değerlendirmelerimizden geçen kalite ve fiyat-performans kriterlerimize uyan iş ortakları ile çalışıyoruz. “Sistematik Reçete” ve “Sayım Sistemi” ile de hammadde alımı süreçleri içerisinde yaşanabilecek olası belirsizliklerin önüne geçiyoruz.
 • ŞUBE AÇILIŞ SÜRECİNDE PERSONEL ALIM DESTEĞİ
  Franchise sahibi olmak isteyen adaylarımıza yardımcı olmak amacıyla kuruluş aşamasında seçilecek personellerin alım süreçlerinde danışmanlık veriyoruz.
 • EĞİTİM
  Franchise olmak isteyen adaylarımız, öncelikle restoran içi operasyonlarımızı yönetebilmek için gereken teknik ve yönetsel becerilerini geliştirmelerini sağlayacak bir eğitim programına katılırlar.
bottom of page